ŚCIANKI I RAMY

Ścianki i ramy panelowe powstały w odpowiedzi na zgłaszane przez projektantów przestrzeni zapotrzebowanie na modernistyczne elementy kompozycji ogrodowych w ogrodach nowoczesnych.

Jedną z najbardziej zaskakujących dekoracji w galanterii ogrodowej jest rama panelowa z panelem ażurowym. Różnorodność wielkości i wypełnień tych ekranów ogrodowych umożliwia dowolną aranżację ogrodu i przestrzeni przydomowej. Każda z tych dekoracji ogrodowych może mieć dodatkowe oświetlenie wbudowane w ramę lub grać światłem wprost z gruntu co daje wieczorem oszałamiające efekty.

Ścianka lub rama panelowa jest głównym i nierzadko centralnym punktem ogrodu. Wyprodukowane zostały z mat poliestrowych, a więc materiału onajwyższych parametrach wytrzymałościowych. Ścianki malowane są dwuskładnikowym satynowo-matowym lakierem akrylowym. Dzięki temu powierzchnia ścianki jest nie tylko wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne, warunki atmosferyczne, promieniowanie UV, ale także jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości i nie wymaga konserwacji.