O produktach

MAŁA ARCHITEKTURA OGRODOWA

Do tego działu zaliczyć można zarówno detale użytkowe jak i typowo dekoracyjne. Zarówno jedne jak i drugie stanowić mogą centralny element ogrodu. Użytkowa mała architektura ogrodowa, to ozdobne ławeczki, paleniska i grille ale także kwietniki i stoły.

(więcej…)

ŚCIANKI I RAMY

Ścianki i ramy panelowe powstały w odpowiedzi na zgłaszane przez projektantów przestrzeni zapotrzebowanie na modernistyczne elementy kompozycji ogrodowych w ogrodach nowoczesnych.

czytaj więcej

DEKORACJE ŚCIENNE

Świetnym rozwiązaniem dla dekoracji ogrodowych z metalu jest ich montaż na wolnostojących ścianach ogrodowych lub budynkach. Nowoczesne ogrody bardzo często w swej architekturze zawierają dekoracyjne betonowe lub

(więcej…)

PANELE WOLNOSTOJĄCE

W naszej ofercie dekoracji do ogrodu znajdują się metalowe panele ażurowe. Tego typu panele ogrodowe z metalu są najczęściej zamawianym rozwiązaniem z całej gamy nowoczesnej galanterii ogrodowej .

czytaj więcej

PROJEKTY NA ZAMÓWIENIE

Nowoczesne dekoracje do ogrodu wykonane z metalu. Mocowane do podłoża za pomocą śrub. Wymagają podłoża stałego (beton, cegła). Wykonane z ocynkowanej stali 3-8 mm malowanej proszkowo w wybranym kolorze palety RAL lub ze stali CORTEN. Dekoracje ogrodowe na indywidualne zamówienie.

czytaj więcej